Kurumsal

Erkim Çuval ve Ambalaj deneyimli ve eğitimli personeli üretimin tüm aşamalarında en iyi malzemenin kullanılması ve kalite kontrol ölçütlerinin yerleştirilmesi için çalışmaktadır. Kalite kontrol üretim, depolama ve dağıtımın her aşamasında uygulamaya geçirilmektedir. Biz müşterilerimize birçok ürünün paketlenmesi için geniş bir yelpazede çuval alternatifleri sunmaktayız.

Ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına göre dizayn edilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretimimizi müşteriye özel hale getiriyoruz.

Türkiye'nin önde gelen çuval ve ambalaj üreticilerinden olan Erkim Çuval Ambalaj San. ve Tic. LTD. ŞTİ. kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji kullanarak yılların vermiş olduğu deneyim ile üretim gerçekleştirmektedir.

İnşaat, gıda, ilaç, kimya, ambalajlama, taşıma, depolama gibi farklı sektörlerde kullanılan çuval ve çuval çeşitleri sektörlere göre farklılık gösterebilir.

Ürün Çeşitlerimiz:

  • Dokuma Çuval
  • Lamineli Çuval
  • Şeffaf Çuval
  • File Çuval
  • Gölgelik File
  • Big Bag Çuval
  • Jüt Kumaş
  • Jüt Çuval

Erkim Çuval ve Ambalaj deneyimli ve eğitimli personeli üretimin tüm aşamalarında en iyi malzemenin kullanılması ve kalite kontrol ölçütlerinin yerleştirilmesi için çalışmaktadır.

Kalite kontrol üretim, depolama ve dağıtımın her aşamasında uygulanmaktadır. Biz müşterilerimize birçok ürünün paketlenmesi için geniş bir yelpazede çuval alternatifleri sunmaktayız.

Ürün kalitesi, ürün depolama, satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmak vizyonumuzdur.

İplik

Sert iplik üretimi hassas dozajlama sistemlerinin beslediği Sürekli PC kontrollü Ekstruderlerle yapılmaktadır.

İstenilen talep doğrultusunda fibrilize iplik üretimi yapılır.

Dokuma

Üretilen iplikler mukavemet testlerine tabi tutulduktan sonra dokuma tezgâhlarına gönderilir.

Talep doğrultusunda 30 cm ile 150 cm arasında hassas dokuma makinelerinde hortum kumaş olarak dokunur.

Lamine

Dokumalardan gelen kumaşlar isteğe bağlı olarak farklı renklerde lamine yapılabilir.

Baskı

Dokuma veya dokuma sonrası lamine edilmiş kumaşlar baskı bölümüne gönderilir. Müşterinin istediği renk ve tasarımda ileri teknoloji ile 8 renge kadar baskı yapılabilir.

Dokuma laminasyon veya baskıda işlem gören kumaşlar konfeksiyon bölümüne gönderilip istenilen ebatta kesilir.

İletişim

Bütün taleplerinizi bize yazabilirsiniz.

En kısa zamanda cevap vereceğiz. Teşekkür ederiz!

Adres

Oğuzeli OSB Körkün Mah. Ökkeş Yiğit Bul. No:18/Fabrika

Oğuzeli/Gaziantep